/

Poradnik IT

/

ZUPEŁNIE NOWA, LEPSZA WITRYNA WWW.EXTEL.PL

/

ZUPEŁNIE NOWA, LEPSZA WITRYNA WWW.EXTEL.PL

ZUPEŁNIE NOWA, LEPSZA WITRYNA WWW.EXTEL.PL

Szanowni Państwo, z dumą prezentujemy nową, lepszą, przejrzystszą i pełną wartościowych treści witrynę www.extel.pl.

Intensywne prace nad nowym serwisem trwały od maja i zbiegły się z powstaniem Akademii Internetu EXTEL BIZNES+, będącej programem edukacyjnym non commerce, którego zadaniem jest zapewnienie dostępu do wartościowej wiedzy.

 

Sprawdź zasięg online

Aktualnie pracujemy jeszcze nad udoskonaleniem działania mechanizmu, ale już teraz ponad 95 % zapytań o zasięg skutkuje poprawną odpowiedzią. Jednocześnie usprawniliśmy i zautomatyzowaliśmy procedury wewnątrz firmowe, czego efektem jest znaczne przyspieszenie procesu sprawdzenia warunków technicznych i złożenia zobowiązującej oferty.

 

Dedykowany konsultant

Przez ostatnie lata obserwowaliśmy współpracę i jakość komunikacji z reprezentantami naszych klientów i zdecydowaliśmy się wprowadzić dodatkowe szkolenia oraz staranną selekcję pracowników, będących głównym kontaktem, w taki sposób, aby naszym odbiorcom zapewnić maksimum komfortu oraz pełny pakiet wiedzy niezbędnej do świadomego zamówienia usługi.

 

Akademia Internetu EXTEL BIZNES+

Wykorzystując pasję i energię naszych ekspertów uruchomiliśmy również program edukacyjny, mający na celu wzbogacenie świadomości branżowej naszych odbiorców, co skutkuje bezpieczniejszym i bardziej kompetentnym podejściem do usług IT w firmie.

 

Poinformuj mnie o nowych artykułach

Specjalnie dla zaangażowanych czytelników uruchomiliśmy newsletter, którego zadaniem jest przypominać odbiorcom o nowych artykułach 1-2 razy w tygodniu.

 

Zachęcamy do odwiedzin – https://extel.pl

 

 

 

Akademia Internetu EXTEL BIZNES+ jest niekomercyjnym programem edukacyjnym kierowanym przede wszystkim do kadry IT oraz zajmującej się zamówieniami usług dla biur. O nowych artykułach informujemy poprzez newsletter. Napisz do nas