POINFORMUJEMY CIĘ O NOWYCH ARTYKUŁACH Internet światłowodowy dla biznesu
Kontakt: 22 101 33 22 | 12 333 4 666 | bok@extel.pl Kontakt: 22 101 33 22 | 12 333 4 666 | bok@extel.pl

Sprawdzanie lokalizacji

Światłowodowy internet symetryczny z gwarancją zamówionej prędkości

 
 
 
INTERNETOWE RADY
Czy wiesz, że nasz statystyczny klient ma jedną awarię raz na dwa lata, która trwa zaledwie 3 godziny?

SPRAWDŹ ZASIĘG INTERNETU SYMETRYCZNEGO EXTEL BIZNES+

Najlepsza oferta w 2 dni na Twoim e-mailu

Twoja lokalizacja znajduje się w zasięgu naszej sieci i możesz dostać od nas najlepszą ofertę w czasie zaledwie 2 dni roboczych. Nasz dział techniczny sprawdzi dokumentację techniczną, a dedykowany handlowiec poinformuje Cię o postępach.

Termin instalacji dla lokalizacji objętych zasięgiem Internetu symetrycznego EXTEL BIZNES+ wynosi 2-5 dni roboczych, a lokalizacji pobliskich 2-4 tygodni.

 
 
INTERNETOWE RADY
W 2015 roku jako pierwsi wprowadziliśmy, na rynek biznesowy, łącza symetryczne 1 Gb/s i do dziś pozostajemy liderem wśród wymagających odbiorców.

JEST W ZASIĘGU INTERNETU SYMETRYCZNEGO EXTEL BIZNES+


Proszę o sprawdzenie zasięgu we wskazanej lokalizacji i przesłanie oferty zgodnie z moim zapytaniem.

TO JUŻ OSTATNIE PYTANIE

Powiedz nam dla kogo mamy przygotować ofertę, wybierz prędkość Internetu odpowiednią dla Twojej firmy i wskaż liczbę komputerów oraz serwerów abyśmy przygotowali dla Ciebie najlepsze warunki.

 
 
INTERNETOWE RADY:
Monitorujemy sieć całodobowo, aby zapewnić nieprzerwane działanie usług. Zapewniamy również serwis w trybie 24/7/365.

Z KIM MAMY SIĘ KONTAKTOWAĆ?


30-90 Mb/s 120-300 Mb/s 500-1000 Mb/s 10 Gb/s
+ dodaj uwagi
Dziękujemy

TERAZ ODPOCZNIJ, A POTEM SPRAWDŹ SWÓJ EMAIL

My już pracujemy nad Twoją sprawą. Już wkrótce internet w Twojej firmie przestanie sprawiać kłopoty.

Na podany email otrzymasz potwierdzenie złożenia zapytania o ofertę Internetu Symetrycznego EXTEL BIZNES+ w Twojej lokalizacji. Najpóźniej jutro skontaktuje się z Tobą odpowiedni konsultant, aby zapoznać Cię z dalszymi krokami.

SPAM - jeśli do tej pory nie korespondowaliśmy, nasz email może trafić do folderu SPAM.

 
 
 

ZOBACZ PONIŻEJ CO JESZCZE MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY

PORÓWNAJ PAKIETY OD EXTELA
i zamień swoje biuro w wydajne narzędzie

 

 

MULTI-CONNECT S

Niezawodne WiFi na każdym komputerze
3x szybszy internet i doskonałe WiFi do 3 pomieszczeń oraz profesjonalne wsparcie 24/7.

Jeszcze lepszy niż pakiet Multi-Connect, bo masz niezawodną i super wydajną sieć WiFi. W pakiecie wydajnym zwiększasz też liczbę godzin wsparcia oraz 3x przyspieszasz internet.

 

 

 CHCĘ POZNAĆ SZCZEGÓŁY

NIEZAWODNY DOSTAWCA
USŁUG INTERNETOWYCH DLA NOWOCZESNEGO BIZNESU

OD 2005 ROKU WSPIERAMY NASZYCH PARTNERÓW

Extel powstał w 2005 roku i od samego początku zajmuje się nowoczesnymi rozwiązaniami IT dla małego i średniego biznesu. Nasze doświadczenie zdobyte przez 13 lat obecności na rynku i zaangażowany zespół ekspertów zapewniają naszym partnerom najwyższe parametry oraz nieprzerwany dostęp do danych i narzędzi biznesowych. Starannie dobieramy partnerów technologicznych, aby każdy projekt rozwijał nasz potencjał, który oddajemy do Waszej dyspozycji.

W Extelu sięgamy po sprawdzone rozwiązania pozwalające walczyć o rynek wysoką jakością usług i zaangażowaniem zespołu przy cenach znacznie niższych niż u największych dostawców w Polsce.

W 2017 roku, nasi partnerzy wyrażali doskonałe opinie nt jakości usług i wsparcia merytorycznego od Extela, co w efekcie przyniosło podwojenie liczby odbiorców.

0 % AWARII W SIECIACH INTERNETOWYCH

Extel realizuje usługi wyłącznie dla wymagających i nowoczesnych firm z sektora SME, którym zależy na doskonałych narzędziach przyspieszających ich biznes.

Zespół Extela skupiony jest na podnoszeniu jakości usług w ramach programu „0 % awarii” dążąc do wyeliminowanie przerw i przestojów w sieciach internetowych naszych partnerów.

Dbamy również o łatwy dostęp do naszych specjalistów, co realizujemy utrzymując dyżury, nadmiarowy zespół oraz nowoczesne rozwiązania i automatyzację procesów wewnątrz Extel.

W Extel zajmujemy się wyłącznie ulepszaniem technologii i wspieraniem biznesów naszych partnerów, a marketingiem zajmuje się zewnętrzna agencja odpowiedzialna za budowanie marki Extel.

Porozmawiaj z nami

AKADEMIA INTERNETU EXTEL BIZNES+

PORADY, TRIKI I NARZĘDZIA WPROST NA TWÓJ EMAIL DWA RAZY W TYGODNIUpoinformuj mnie o nowych artykułach


PAKIET WIEDZY DLA
IT MENADŻERA

PAKIET WIEDZY DLA
OFFICE MENADŻERA

0-day atak luka exploit

ZERO-DAY PROBLEM

internet dla firm

JAKI INTERNET WYBRAĆ DO BIURA?

EXTEL BIZNES +
JAK TWORZYMY NAJLEPSZY INTERNET

NADMIAROWE
PARAMETRY

Realizując kluczowe usługi dla naszych klientów, nie możemy nierozsądnie oszczędzać. Sieć Extel Networking rozbudowujemy wg najlepszych rekomendacji z uwzględnieniem skalowalności, aby sprostać dynamicznie wzrastającym oczekiwaniom naszych odbiorców i tworzyć najlepszy internet światłowodowy dla firm.

Nie ma też mowy o overbookingu, a dla każdego klienta rezerwujemy zasoby odpowiadające >105 % jego zamówienia. Tym sposobem sieć nigdy nie jest przeciążona, co przekłada się na wyjątkową wydajność i stabilność funkcjonowania.

 

DIAGNOSTYKA
24/7/365

Przewidujemy potencjalne awarie. Dzięki nadzwyczajnemu opomiarowaniu parametrów funkcjonowania każdego odcinka sieci i restrykcyjnym regułom alertów, nasz zespół Network Operation Center reaguje zanim incydenty wystąpią, zapobiegając przerwom w dostępności usług.

Pakiety Usług Sieciowych, które dostarczamy naszym klientom, zapewniają podobne działania w obszarze sieci biurowej (LAN) klienta, co pozwala uniknąć niebezpiecznych zaniedbań. Monitorujemy, diagnozujemy i reagujemy w trybie 24/7/365. W okresie 2015-2016 nasi klienci mieli statystycznie po jednej przerwie nie przekraczającej 3 godzin.

NATYCHMIASTOWA REAKCJA
NA AWARIĘ

Nawet 99,99% dostępności, natychmiastowa reakcja na zgłoszenie awarii, ekspresowy serwis. Liczba naszych klientów rośnie dynamicznie, a nasza sieć jest coraz lepsza, co znacząco wpływa na statystyki związane ze zgłaszaniem niedostępności usług.

W każdym mieście utrzymujemy gotowość do podjęcia interwencji na wypadek awarii i reagujemy natychmiast. Dzięki temu możemy zagwarantować SLA Premium Plus na niespotykanym poziomie.

Sprawdź zasięg i zamów ofertę

JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z EXTEL NETWORKING?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

 

DLA IT MENADŻERA

„Znam się na sieci i potrzebuję solidnego dostawcy, dobry internet dla biura ze stałą adresacją publiczną i najlepszym serwisem z gwarancją SLA”

Kontakt z inżynierem

DLA OFFICE MENADŻERA

„Chcę zapewnić ciągłość pracy biura i uniknąć problemów z siecią”
OPIEKA KONSULTANTA

Kontakt z konsultantem

DLA PRZEDSIĘBIORCY

„Szukam pewnego partnera, stabilnej usługi, odpowiedzialnego konsultanta IT i wsparcia technicznego 24h”

Kontakt z doradcą

Top