POINFORMUJEMY CIĘ O NOWYCH ARTYKUŁACH Internet światłowodowy dla biznesu

Sprawdzanie lokalizacji

Światłowodowy internet symetryczny z gwarancją zamówionej prędkości

 
 
 
INTERNETOWE RADY
Czy wiesz, że nasz statystyczny klient ma jedną awarię raz na dwa lata, która trwa zaledwie 3 godziny?

SPRAWDŹ ZASIĘG INTERNETU SYMETRYCZNEGO EXTEL BIZNES+

Najlepsza oferta w 2 dni na Twoim e-mailu

Twoja lokalizacja znajduje się w zasięgu naszej sieci i możesz dostać od nas najlepszą ofertę w czasie zaledwie 2 dni roboczych. Nasz dział techniczny sprawdzi dokumentację techniczną, a dedykowany handlowiec poinformuje Cię o postępach.

Termin instalacji dla lokalizacji objętych zasięgiem Internetu symetrycznego EXTEL BIZNES+ wynosi 2-5 dni roboczych, a lokalizacji pobliskich 2-4 tygodni.

 
 
INTERNETOWE RADY
W 2015 roku jako pierwsi wprowadziliśmy, na rynek biznesowy, łącza symetryczne 1 Gb/s i do dziś pozostajemy liderem wśród wymagających odbiorców.

JEST W ZASIĘGU INTERNETU SYMETRYCZNEGO EXTEL BIZNES+


Administratorem Twoich danych osobowych jest Extel Networking sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-137, ul. Siemiradzkiego 27 lokal 15). Dowiedz się więcej z polityki prywatności Extel.

TO JUŻ OSTATNIE PYTANIE

Powiedz nam dla kogo mamy przygotować ofertę, wybierz prędkość Internetu odpowiednią dla Twojej firmy i wskaż liczbę komputerów oraz serwerów abyśmy przygotowali dla Ciebie najlepsze warunki.

 
 
INTERNETOWE RADY:
Monitorujemy sieć całodobowo, aby zapewnić nieprzerwane działanie usług. Zapewniamy również serwis w trybie 24/7/365.

Z KIM MAMY SIĘ KONTAKTOWAĆ?


30-90 Mb/s 120-300 Mb/s 500-1000 Mb/s 10 Gb/s
+ dodaj uwagi
Dziękujemy

TERAZ ODPOCZNIJ, A POTEM SPRAWDŹ SWÓJ EMAIL

My już pracujemy nad Twoją sprawą. Już wkrótce internet w Twojej firmie przestanie sprawiać kłopoty.

Na podany email otrzymasz potwierdzenie złożenia zapytania o ofertę Internetu Symetrycznego EXTEL BIZNES+ w Twojej lokalizacji. Najpóźniej jutro skontaktuje się z Tobą odpowiedni konsultant, aby zapoznać Cię z dalszymi krokami.

SPAM - jeśli do tej pory nie korespondowaliśmy, nasz email może trafić do folderu SPAM.

 
 
 

ZOBACZ PONIŻEJ CO JESZCZE MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY

EXTEL TO INTERNET, KTÓRY NIGDY NIE ZAWODZI
zmień swoją infrastrukturę internetową w wydajne narzędzie

 

INTERNET PREMIUM

Z gwarancją jakości SLA 99,9 %
Szybki internet, niezawodny światłowód, gwarancja SLA i profesjonalne wsparcie 24/7.

Rozwijaj biznes bez ograniczeń technologicznych. Pamiętaj, że w Extel masz stałą adresację IP, gwarancję jakości SLA od 99,9 %, serwis 24/7 i brak przerw w działaniu. Przejdź na najlepszy internet i zapomnij o problemach technicznych.

 

TELEFONIA CYFROWA IP

Nowoczesna i niezawodna komunikacja głosowa
Funkcjonalny telefon na każdym biurku bez skomplikowanej centrali.

Telefonia cyfrowa IP klasy Premium z bogatą funkcjonalnością i atrakcyjnym modelem rozliczeniowym to najlepsze aktualnie dostępne rozwiązanie na rynku. Zmodernizuj telefonię w Twojej firmie i oszczędź na konserwacji centrali oraz rachunkach.

 

 

OUTSOURCING SIECI LAN

Pożegnaj uciążliwe przerwy w działaniu Twojego biura
Infrastruktura internetowa w Twojej firmie pod pełną kontrolą profesjonalistów.

Nowoczesna, szybka i bezawaryjna sieć WiFi, wydajny router oraz profesjonalne wsparcie 24 godziny na dobę to gwarancja nieprzerwanej wydajności Twojego biura. Zleć konserwację infrastruktury profesjonalistom i oszczędź na kosztownych przerwach.

 

 CHCĘ POZNAĆ SZCZEGÓŁY

NIEZAWODNY DOSTAWCA
USŁUG INTERNETOWYCH DLA NOWOCZESNEGO BIZNESU

OD 2005 ROKU WSPIERAMY NASZYCH PARTNERÓW

Extel powstał w 2005 roku i od samego początku zajmuje się nowoczesnymi rozwiązaniami IT dla małego i średniego biznesu. Nasze doświadczenie zdobyte przez 13 lat obecności na rynku i zaangażowany zespół ekspertów zapewniają naszym partnerom najwyższe parametry oraz nieprzerwany dostęp do danych i narzędzi biznesowych. Starannie dobieramy partnerów technologicznych, aby każdy projekt rozwijał nasz potencjał, który oddajemy do Waszej dyspozycji.

W Extelu sięgamy po sprawdzone rozwiązania pozwalające walczyć o rynek wysoką jakością usług i zaangażowaniem zespołu przy cenach znacznie niższych niż u największych dostawców w Polsce.

W 2017 roku, nasi partnerzy wyrażali doskonałe opinie nt jakości usług i wsparcia merytorycznego od Extela, co w efekcie przyniosło podwojenie liczby odbiorców.

0 % AWARII W SIECIACH INTERNETOWYCH

Extel realizuje usługi wyłącznie dla wymagających i nowoczesnych firm z sektora SME, którym zależy na doskonałych narzędziach przyspieszających ich biznes.

Zespół Extela skupiony jest na podnoszeniu jakości usług w ramach programu „0 % awarii” dążąc do wyeliminowania przerw i przestojów w sieciach internetowych naszych partnerów.

Dbamy również o łatwy dostęp do naszych specjalistów, co realizujemy utrzymując dyżury, nadmiarowy zespół oraz nowoczesne rozwiązania i automatyzację procesów wewnątrz Extel.

W Extel zajmujemy się przede wszystkim wspieraniem biznesów naszych partnerów poprzez doskonałe usługi: internet światłowodowy, telefonię, outsourcing LAN oraz prywatny serwer chmury plików umieszczony w Data Center.

Porozmawiaj z nami

AKADEMIA INTERNETU EXTEL BIZNES+

PORADY, TRIKI I NARZĘDZIA WPROST NA TWÓJ EMAIL DWA RAZY W TYGODNIUpoinformuj mnie o nowych artykułach


PAKIET WIEDZY DLA
IT MENADŻERA

EXTEL BIZNES +
JAK TWORZYMY NAJLEPSZY INTERNET

NADMIAROWE
PARAMETRY

Realizując kluczowe usługi dla naszych klientów, nie możemy nierozsądnie oszczędzać. Sieć Extel Networking rozbudowujemy wg najlepszych rekomendacji z uwzględnieniem skalowalności, aby sprostać dynamicznie wzrastającym oczekiwaniom naszych odbiorców i tworzyć najlepszy internet światłowodowy dla firm.

Nie ma też mowy o overbookingu, a dla każdego klienta rezerwujemy zasoby odpowiadające >105 % jego zamówienia. Tym sposobem sieć nigdy nie jest przeciążona, co przekłada się na wyjątkową wydajność i stabilność funkcjonowania.

 

DIAGNOSTYKA
24/7/365

Przewidujemy potencjalne awarie. Dzięki nadzwyczajnemu opomiarowaniu parametrów funkcjonowania każdego odcinka sieci i restrykcyjnym regułom alertów, nasz zespół Network Operation Center reaguje zanim incydenty wystąpią, zapobiegając przerwom w dostępności usług.

Pakiety MultiConnect, które dostarczamy naszym klientom, zapewniają podobne działania w obszarze sieci biurowej (LAN) klienta, co pozwala uniknąć niebezpiecznych zaniedbań. Monitorujemy, diagnozujemy i reagujemy w trybie 24/7/365. W okresie 2015-2016 nasi klienci mieli statystycznie po jednej przerwie nie przekraczającej 3 godzin.

NATYCHMIASTOWA REAKCJA
NA AWARIĘ

Nawet 99,99% dostępności, natychmiastowa reakcja na zgłoszenie awarii, ekspresowy serwis. Liczba naszych klientów rośnie dynamicznie, a nasza sieć jest coraz lepsza, co znacząco wpływa na statystyki związane ze zgłaszaniem niedostępności usług.

W każdym mieście utrzymujemy gotowość do podjęcia interwencji na wypadek awarii i reagujemy natychmiast. Dzięki temu możemy zagwarantować SLA Premium Plus na niespotykanym poziomie.

Sprawdź zasięg i zamów ofertę

JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z EXTEL NETWORKING?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

 

DLA IT MENADŻERA

„Znam się na sieci i potrzebuję solidnego dostawcy, dobry internet dla biura ze stałą adresacją publiczną i najlepszym serwisem z gwarancją SLA”

Kontakt z inżynierem

DLA OFFICE MENADŻERA

„Chcę zapewnić ciągłość pracy biura i uniknąć problemów z siecią”
OPIEKA KONSULTANTA

Kontakt z konsultantem

DLA PRZEDSIĘBIORCY

„Szukam pewnego partnera, stabilnej usługi, odpowiedzialnego konsultanta IT i wsparcia technicznego 24h”

Kontakt z doradcą

Top