2 Telefonia cyfrowa dla firm Internet światłowodowy dla biznesu

Telefonia cyfrowa IP dla firm

Nowoczesna telefonia cyfrowa w Extel to usługa skrojona na miarę. Możesz wybierać spośród setek funkcjonalności takich jak: rozmowy konferencyjne, nagrywanie rozmów, IVR, przekazywanie połączeń, poczta głosowa, logowanie użytkownika i wielu innych. Twoje dotychczasowe numery możesz w łatwy sposób przenieść do Extel i cieszyć się nową, bezproblemową usługą.

Telefonia cyfrowa IP w Extel to najwyższa jakość połączeń. Jak to robimy? Usługę dostarczamy dedykowaną transmisją światłowodową z rezerwacją zasobów, co gwarantuje najwyższe i niezakłócone parametry połączeń.

W nowoczesnej telefonii IP nie potrzebujesz już kosztownej i awaryjnej centrali. Nie potrzebujesz też specjalisty, który będzie ją konserwował. Dostajesz przyjazny panel do zarządzania usługami oraz całodobowe wsparcie biura obsługi klienta. Telefonia nigdy nie była tak prosta w obsłudze.

Dlaczego my?

W Extel specjalizujemy się we współpracy z biznesem. Wiemy jakie potrzeby mają firmy i jakiej jakości oczekują menedżerowie. Sprawdź Extel w praktyce:

  • Przenaszalność numeracji – wszystko zrobimy za Ciebie
  • Wsparcie na każdym etapie – telefoniczne wsparcie 22 101 33 22 dostępne całą dobę
  • Najwyższy poziom niezawodności – 99,99998 % realnej dostępności usług Extel w latach 2016-2017
  • Dopasowana usługa – wybierasz spośród ponad 200 funkcji
  • Zadowoleni klienci – zero reklamacji i doskonałe opinie o Extel

Zadzwoń pod numer (22) 101 33 22 lub

Prześlij zapytanie online
lub zostaw tylko numer telefonu, a oddzwonimy
Zostaw swój numer telefonu,
a oddzwonimy w godzinach
10 - 15 od PN do PT
lub wypełnij formularz, a odpiszemy

Nasza usługa

Korzystanie z telefonii cyfrowej IP od Extel jest całkowicie bezpieczne. Ruch telefoniczny może zostać odseparowany od internetowego zarówno w sieci operatora jak i w infrastrukturze LAN klienta. Dodatkowe zabezpieczenie podwójną autentykacją jeszcze bardziej zwiększa poczucie pewności.

Extel udostępnia przyjazną platformę, za pomocą której nawet niedoświadczona osoba może obsługiwać skomplikowane dodatki.

Telefonia cyfrowa IP w Extel doskonale zastępuje starą technologię wymagającą skomplikowanej i kosztownej centrali telefonicznej.

Z naszego wsparcia korzystają

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest telefonia cyfrowa IP?

 

To usługa telefonii realizowana za pomocą technologii, która jest dziś wykorzystywana do dostarczenia internetu (IP). Sam głos jest jednak przesyłany osobnym protokołem (SIP). Wykorzystanie technologii IP do przesyłania głosu znacząco zwiększa jakość, funkcjonalność i skalowalność usług głosowych. Pozwala również na używanie w wielu lokalizacjach i wykorzystanie łącza zapasowego.

2. Czy telefonia IP to niższe stawki za połączenia?

 

Tak. W telefonii cyfrowej IP obserwujemy wyraźnie niższe stawki niż w przestarzałych technologiach, np ISDN. Dodatkowo znacznie tańsze są stawki za połączenia międzynarodowe.

3. Czy potrzebuję centrali do telefonii cyfrowej IP?

 

Nie. Twoja stara centrala nie jest już potrzebna. Usługami możesz zarządzać przez przyjazną wirtualną centralę dostarczoną przez Extel.

4. Czy muszę zmieniać aparaty telefoniczne?

 

Nie. Możesz wykorzystać stare, analogowe aparaty telefoniczne, które wystarczy wyposażyć w bramkę VoIP. Zalecamy jednak migrację do telefonów cyfrowych IP, co pozwoli na pełne wykorzystanie bogatej funkcjonalności telefonii cyfrowej IP oraz znacznie lepszą jakość połączeń.

5. Jak mogę zamówić telefonię cyfrową IP?

 

To proste. Skontaktuj się z nami poprzez formularz w tej witrynie lub z Twoim doradcą, który wyjaśni wszelkie kwestie w przystępny sposób.

Top