2 Symetryczny Internet Światłowodowy dla biznesu - Extel Networking

Symetryczny Internet Światłowodowy

 

Extel to profesjonalny dostęp do internetu następnej generacji dla biznesu, 100, 500 i 1000 Mega, a nawet 10 Giga, skrojony na potrzeby wymagającego biznesu. Realizujemy usługi telekomunikacyjne wyłącznie dla biznesu, dlatego wiemy czego potrzebują firmy i jakiej jakości obsługi oczekują menedżerowie. Stawiamy na wydajność, niezawodność i partnerstwo biznesowe.

Już teraz umów się na bezpłatną konsultację z doradcą, który podpowie jak ulepszyć internet w Twojej firmie.

Dlaczego my?

W Extel specjalizujemy się we współpracy z biznesem. Cała nasza firma nastawiona jest na zapewnienie wydajności i niezawodności. Sprawdź Extel w liczbach:

  • Stały rozwój – już ponad 3.000 lokalizacji w Krakowie i Warszawie w zasięgu światłowodowej sieci Extel dla biznesu
  • Najwyższy poziom niezawodności – 99,99998 % realnej dostępności usług Extel w latach 2016-2017
  • Dopasowana usługa – 100, 500, 1000 Mega 10 Giga dostępne w Extel od ręki
  • Wsparcie na każdym etapie – telefoniczne wsparcie dostępne 24h
  • Zadowoleni klienci – zero reklamacji i doskonałe opinie o Extel
  • Przygotowanie oferty do 4 godzin, instalacja nawet do 7 dni

Zadzwoń pod numer (22) 101 33 22 lub

Prześlij zapytanie online
lub zostaw tylko numer telefonu, a oddzwonimy
Zostaw swój numer telefonu,
a oddzwonimy w godzinach
10 - 15 od PN do PT
lub wypełnij formularz, a odpiszemy

Nasza usługa

Extel realizuje internet wyłącznie w oparciu o technologię światłowodową, która pozostaje bezkonkurencyjna w obszarach prędkości, wydajności, stabilności oraz niezawodności.

Naszymi klientami pozostają wyłącznie firmy, co sprawia, iż stale zapewniamy najwyższą jakość.

100, 500 i 1.000 Mega, a nawet 10 Giga to prędkości dostępne w Extel, a każda z gwarancją potwierdzoną załącznikiem do umowy (SLA).

Dla firm posiadających więcej niż 10 komputerów przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet internet+infrastruktura LAN, który zapewnia bardzo wydajny i bezawaryjny dostęp do internetu. W ramach tego pakietu Extel odpowiada nie tylko za światłowód, ale też za infrastrukturę klienta, router, przełączniki, a także sieć WiFi.

Z naszego wsparcia korzystają

Najczęściej zadawane pytania

1. Jaką prędkość internetu mogę zamówić w Extel?

 

Dowolną. Nasza oferta to 100, 500 i 1000 Megabitów/s oraz 10 Gigabitów/s, ale jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienie.

2. Jaką mam pewność, że prędkość będzie stała?

 

Gwarantujemy 100 % zamówionej prędkość. Dla każdego łącza do klienta rezerwujemy 100 % zasobów, co pozwala nam dostarczyć stabilną usługę z gwarancją pełnej, zamówionej prędkości. W wielu przypadkach prędkość łącza przewyższa nawet tę zamówioną.

3. Ile trwa podłączenie światłowodu?

 

Nawet do 7 dni. Sieć światłowodowa Extel obejmuje swym zasięgiem ponad 3.000 lokalizacji komercyjnych w Krakowie i Warszawie (w tym okolice), co pozwala realizować nowe podłączenie w krótkim czasie. Dla innych lokalizacji termin może się wydłużyć do kilku tygodni, ze względu na konieczność przeprowadzenia procedur administracyjnych, projektu budowlanego, odpowiednich pozwoleń i inwestycji.

4. Ile kosztuje internet symetryczny?

 

Ceny w różnych lokalizacjach uzależnione są od ewentualnych dodatkowych kosztów, dlatego zawsze przygotowujemy dedykowaną ofertę. Nasi specjaliści sprawdzą Twoją lokalizację, a ofertę otrzymasz do kilku godzin od złożenia zapytania w witrynie www.extel.pl. Oferta Extel pozostaje konkurencyjna wobec najbardziej znanych dostawców.

5. Jak mogę zamówić internet od Extel?

 

To proste. Wypełnij formularz w witrynie www.extel.pl, a już po kilku godzinach otrzymasz ofertę wraz z wszystkimi informacjami i danymi kontaktowymi Twojego dedykowanego doradcy.

6. Co to jest internet symetryczny?

 

Światłowodowy internet symetryczny od Extel (często błędnie określany mianem: Internet synchroniczny) to aktualnie najlepsza usługa dostępu do internetu na rynku. Łącze symetryczne zapewnia maksymalną wydajność w obie strony, co przekłada się na realne parametry i gwarancję zamówionej prędkości. Ale to nie wszystko.

Symetryczne łącze do internetu to usługa dedykowano do ciężkich zadań, jak np internet w firmie. Internet symetryczny różni się od domowego w wielu aspektach. Jednym z nich jest właśnie “symetryczność” łącza, czyli prędkość wysyłania równa prędkości odbierania. Więcej na temat internetu dowiesz się z naszego poradnika

7. Jakie parametry SLA zapewnia Extel?

 

Możesz spodziewać się najlepszych wyników pomiarów jakości łącza od Extel: opóźnienie pakietów poniżej 1 ms oraz straty mniejsze niż 0,1 %.

Poziom dostępności dla wszystkich usług dostępu do internetu w Extel w latach 2016-2017 wyniósł aż 99,99998 %, co jest wynikiem charakterystycznym dla bardzo kosztownych usług klasy korporacyjnej.

8. Czy sieć Extel dostępna jest w mojej lokalizacji?

 

W Krakowie i Warszawie (oraz okolicach) docieramy aktualnie do ponad 3.000 lokalizacji komercyjnych, co przekłada się na sprawne podłączenie nowej usługi, nawet do 7 dni od zamówienia. Każdemu klientowi oddajemy do dyspozycji dedykowanego doradcę technicznego, który w przystępnej formie wyjaśni każde zagadnienie związane z podłączeniem światłowodu i pomoże w optymalnym skonfigurowaniu urządzeń internetowych klienta.

Top