2 Outsourcing LAN Internet światłowodowy dla biznesu

Outsourcing infrastruktury LAN

Extel to nie tylko doskonały światłowód dla biznesu. Dbamy również, aby internet działał doskonale na każdym komputerze w Twoim biurze. Zaprojektujemy i wdrożymy wysokiej wydajności sieć WiFi w Twojej firmie oraz zajmiemy się jej konserwacją, abyś miał gwarancję nieprzerwanej pracy.

W ramach usługi outsourcing’u infrastruktury LAN przygotujemy i wdrożymy profesjonalny sprzęt (router, przełączniki, punkty dostępowe WiFi) oraz zajmiemy się jego bieżącą konserwacją. My dbamy o wszystko, a Ty tylko korzystasz.

Wszystkie urządzenia Twojej internetowej sieci zostaną podłączone do inteligentnego systemu SMART, autorskiego narzędzia Extel, którego zadaniem jest zbieranie informacji o zachowaniach urządzeń i wykorzystaniu sieci, aby przewidywać potencjalne problemy i awarie. SMART powiadamia nasz zespół administratorów o wszelkich niepokojących symptomach odpowiednio wcześniej, co pozwala wdrożyć odpowiednie kroki naprawcze.

Dlaczego my?

W Extel specjalizujemy się we współpracy z biznesem. Cała nasza firma nastawiona jest na zapewnienie wydajności i niezawodności. Sprawdź Extel w liczbach:

  • Stały rozwój – już ponad 3.000 lokalizacji w zasięgu światłowodowej sieci Extel dla biznesu
  • Najwyższy poziom niezawodności – 99,99998 % realnej dostępności usług Extel w latach 2016-2017
  • Dopasowana usługa – 100, 300 i 1000 Mega, a nawet 10 Giga dostępne w Extel od ręki
  • Wsparcie na każdym etapie – telefoniczne wsparcie 22 101 33 22 dostępne całą dobę
  • Zadowoleni klienci – zero reklamacji i doskonałe opinie o Extel

Zadzwoń pod numer (22) 101 33 22 lub

Prześlij zapytanie online
lub zostaw tylko numer telefonu, a oddzwonimy
Zostaw swój numer telefonu,
a oddzwonimy w godzinach
10 - 15 od PN do PT
lub wypełnij formularz, a odpiszemy

Nasza usługa

Outsourcing infrastruktury internetowej to coraz bardziej popularne rozwiązanie problemu IT w rozwijających się firmach. Zastanów się ile razy traciłeś czas na różnego rodzaju problemy z internetem nie wiedząc w czym leży ich przyczyna. Oddaj sprawy w ręce profesjonalistów i już nigdy więcej nie martw się niepożądanymi przerwami w pracy Twojego biura.

W ramach usługi dostarczymy sprawdzony sprzęt, zapewnimy jego bieżącą konserwację, wymienimy go natychmiast w razie awarii i zapewnimy nieprzerwaną pracę Twojej firmy.

Wszystko to w modelu IaaS (Infrastructure as a Service) z gwarancją działania.

Z naszego wsparcia korzystają

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest outsourcing LAN?

 

Outsourcing LAN to przekazanie odpowiedzialności za działanie biurowej infrastruktury internetowej do Extel. Główne zalety outsourcingu LAN to wydajność i niezawodność biurowego sprzętu.

2. Czy w ramach outsourcingu LAN Extel dostarcza również WiFi?

 

Tak. Zaprojektujemy i wdrożymy całą infrastrukturę internetową w Twojej firmie. Zajmiemy się również jej bieżącą konserwacją oraz wszelkimi zadaniami, które nam zlecisz. Na wypadek awarii któregoś z urządzeń wymienimy je niezwłocznie na nowe. Extel dba o wszystko, a Ty tylko korzystasz.

3. Czy outsourcing LAN zawiera usługę dostępu do internetu?

 

Tak. Standardowo outsourcing LAN to obszar infrastruktury lokalnej, jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, dzięki któremu masz również bardzo szybki światłowodowy internet symetryczny.

4. Ile zapłacę za sprzęt?

 

Zero. Outsourcing LAN to usługa. Płacisz więc jedynie miesięczny abonament, a sprzęt dostarcza Extel bez dodatkowych opłat. Co ważne, jeśli urządzenie od Extel ulegnie awarii, wymienimy je niezwłocznie na nowe.

5. Jak zamówić Outsourcing LAN w Extel?

 

To proste. Skontaktuj się z nami poprzez formularz w witrynie www.extel.pl lub ze swoim doradcą, który w prosty sposób wyjaśni wszelkie aspekty usługi.

Top